DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ LEGALNIE ZA GRANICĄ?

Wizja pracy za granicą wiąże się z kilkukrotnie wyższymi zarobkami niż w Polsce. Jednak nie każda firma oferuje legalne zatrudnienie.

Jakie są plusy legalnej pracy za granicą?

Przede wszystkim pracując legalnie nie musisz się martwić o swoją przyszłość, ponieważ pracując z nami Twoje składki ZUS są odprowadzane od średniej krajowej (5922 zł w 2022 roku), dzięki temu masz zapewnioną wyższą emeryturę.

Legalna praca to także ubezpieczenie zarówno kiedy przebywasz na zleceniu w Niemczech jak i za granicą. Oznacza to, że przez cały okres trwania umowy jesteś objęta ubezpieczeniem zdrowotnym, które jest potrzebne np. w sytuacji korzystania z usług lekarskich. Po naszej stronie jest także załatwianie formalności związanych z kartą EKUZ, która gwarantuje ubezpieczenie na terenie Niemiec.

Legalne zatrudnienie pozwala także na utrzymanie ciągłości zatrudnienia poprzez systematyczne przedłużanie ważności umowy przed jej końcem. Jest to bardzo przydatne np. w trakcie ubiegania się o kredyt w banku.

Dzięki nam jesteś na bieżąco z wszelkimi zmianami w przepisach dotyczącymi wyjazdu z kraju, pracy w Niemczech oraz restrykcjami covidowymi. Naszą wiarygodność potwierdza przynależność do SAO (Sekcja Agencji Opiekunek) oraz SAZ (Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia).

Współpracując z Aktivmed nie musisz martwić się o formalności ani koszty związane z wyjazdem, ponieważ wszystkim się zajmiemy. Dostępna jest dla Ciebie również infolinia alarmowa, czynna 24/7 oraz opieka koordynatora, dzięki czemu w razie jakichś problemów nie jesteś z nim sama – pomożemy Ci je rozwiązać.

WARTO PRACOWAĆ LEGALNIE Z AKTIVMED!