Nowe zlecenie do seniorki w Monachium

Szczegóły zlecenia
Wynagrodzenie
Umowa zlecenie: 2000€
Działalność gospodarcza: 2200€
Podopieczny
Poszukujemy opiekunki dla seniorki, która porusza się samodzielnie. Podopieczna ma zdiagnozowaną lekką demencję, objawiającą się głównie problemami z pamięcią oraz okresowym zagubieniem i dezorientacją. Poza tym zmaga się jedynie z typowymi dolegliwościami związanymi z podeszłym wiekiem.

Seniorka jest w dużej mierze samodzielna i nie wymaga intensywnej opieki. Może potrzebować jedynie drobnego wsparcia przy codziennej higienie osobistej, zmianie ubrań oraz przypominania i dopilnowania niektórych czynności.

Do obowiązków opiekunki należy również towarzyszenie seniorce w codziennym życiu. W niedziele należy pójść z nią do kościoła, natomiast w piątki odprowadzić ją do domu opieki dziennej oraz przyprowadzić z powrotem do domu. Ważnym elementem dnia są także wspólne spacery.

Oprócz opieki nad seniorką opiekunka zajmuje się standardowym prowadzeniem gospodarstwa domowego oraz wykonywaniem zakupów. Sklepy znajdują się w niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania – około pięciu minut spacerem. W pobliżu mieszka również rodzina seniorki, która pozostaje do dyspozycji i w razie potrzeby służy pomocą.

Praca nie obejmuje dźwigania ani nocnego wstawania, co zapewnia komfortowe warunki opieki.
Opiekunka
Zakwaterowanie
Mieszkanie, własny pokój dla opiekunki, jest Internet

Formularz kontaktowy