Zlecenie w pięknym niemieckim miasteczku Schorndorf

Szczegóły zlecenia
Wynagrodzenie
Umowa zlecenie: 1350-1450€
Działalność gospodarcza: 1900-2000€
Podopieczny
pani cierpi na lekką demencję, problemy z sercem związane z wiekiem
kobieta jeszcze do lipca była zupełnie samodzielna
Niestety doznała urazu barku w wyniku upadku, co doprowadziło do hospitalizacji. W szpitalu też dostała zapalenia płuc. Wszystko razem doprowadziło do tego, że do tej pory przebywa w szpitalu. W tym czasie jej mobilność została znacznie zmniejszona i jest poważnie ograniczona.

pani lubi czytać, rozwiązywać krzyżówki, robić na drutach

ZADANIA OPIEKUNA:
W domu jest łóżko do opieki dla seniorki. Seniorka w tej chwili jest głównie w łóżku i potrzebuje pomocy, aby wstać z niego. Będzie potrzebna pomoc, aby np. przenieść seniorkę z łóżka na krzesło toaletowe. Aktualnie seniorka ma cewnik w szpitalu, nie wiadomo jeszcze czy zostanie on jej zdjęty do domu czy nie. Jeśli tak to będzie nosić na pewno pieluchy i wtedy opiekunka musi je zmieniać.

Obecnie nie jest jasne, czy potrzebna będzie pomoc nocna. Jako środek ostrożności, opiekunka zdecydowanie powinna być gotowa raz lub dwa razy wstawać w nocy do seniorki, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Oprócz starannej opieki i pomocy osobistej (podstawowa pielęgnacja, higiena osobista, ubieranie i rozbieranie, pielęgnacja przy nietrzymaniu moczu itp.) opiekun jest również odpowiedzialny za prace domowe, czyli sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, gotowanie.
Opiekunka
Zakwaterowanie
mieszkanie na 1.piętrze
jest ogród
osobny pokój dla opiekunki
seniorka mieszka sama, ale rodzina odwiedza ją codziennie
internet niedługo zostanie założony

Formularz kontaktowy