FacebookYoutubeLinkedinInstagram

info@aktivmed24.pl

+48 530 555 015

Wszystkie ręce na pokład - czyli organizacje w obliczu kryzysu!

OPIEKA Z SERCEM

Wszystkie ręce na pokład - czyli organizacje w obliczu kryzysu!

 Aktivmed24 należy do Sekcji Agencji Opieki w skrócie nazywanej SAO. Przy okazji wyjątkowej sytuacji, która dotknęła w ostatnich dniach nas wszystkich chcielibyśmy przybliżyć Wam działanie tej organizacji i przypomnieć, jak ważna jest kwestia zatrudnienia zgodnego z prawem. To właśnie teraz, legalna praca okazała się być najbezpieczniejszym rozwiązaniem i gwarantem stabilizacji.

 Aktivmed24 należy do Sekcji Agencji Opieki w skrócie nazywanej SAO.

Przy okazji wyjątkowej sytuacji, która dotknęła w ostatnich dniach nas wszystkich chcielibyśmy przybliżyć Wam działanie tej organizacji i przypomnieć, jak ważna jest kwestia zatrudnienia zgodnego z prawem. To właśnie teraz, legalna praca okazała się być najbezpieczniejszym rozwiązaniem i gwarantem stabilizacji.

 

SAO zrzesza pracodawców z całej Polski, którzy legalnie zatrudniają Opiekunki i Opiekunów wyjeżdżających do pracy za granicą. Celem Stowarzyszenia jest edukacja i propagowanie dobrych praktyk w branży opieki. Wypracowujemy je w oparciu o doświadczenia 24 firm zatrudniających setki Opiekunów. Kilka razy do roku organizujemy spotkania, wspólnie pracujemy nad standardami i takimi rozwiązaniami, które pozwalają branży przetrwać kryzysy, rozwijać się pracodawcom a pracownikom zapewniać jak najlepsze warunki pracy i pewność w każdych okolicznościach.

 

Co robimy w SAO na co dzień:

 

W ramach obecnej sytuacji kryzysowej związanej z szerzeniem się w Europie koronawirusa razem z SAO pojęliśmy następujące działania:

 

 

Nie tylko dziś jesteśmy razem!! Choć to właśnie teraz następuje weryfikacja tego czy potrafimy współpracować i działać na rzecz, szeroko pojętych, wspólnot.

 

Więcej dowiesz się na stronie: www.sao.org.pl

 
Aktivmed24 - Opieka z sercem